V roce 1996 vznikla firma Aleš Matějka – autodoprava, která do roku 2000 zaměstnávala 4 řidiče. V tomto období se rozvíjela spolupráce mezi naší dopravní firmou a stavebními firmami.

Kladli jsme důraz zejména na spolehlivost dopravy a maximální péči o přepravovaný náklad.

V roce 2003 se fyzická osoba Aleš Matějka změnila na právnickou osobu a vznikla firma Autodoprava Matějka, s.r.o.

Díky dobře promyšleným investicím se podařilo podstatně zmodernizovat vozový park, rozšířila se nabídka v oblasti zemních prací a nově se vybudoval projekt i samotná realizace ve světě „recyklace odpadů“ a využití jako výrobků nebo alternativních paliv.

Ustálil se počet zaměstnanců jako jsou řidiči nákladních vozidel, řidiči VZV, strojníci zemních strojů a rypadel, strojníci drtících strojů, dělníků recyklačních linek, a mnoho jiných nezbytných profesí, bez kterých by taktéž firma Autodoprava Matějka, s.r.o. nefungovala.

Po dlouhých letech různých pronájmů se podařilo koupit firmě Autodoprava Matějka, s.r.o. bývalý statek JZD Sokolnice, který prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Postavili jsme profesionální zázemí v nové administrativní budově. V areálu firmy se nachází deponie odpadů stavební sutě nadále je i možnost ukládat objemný odpad, který zde třídíme. V provozovně je možné zakoupit písky, štěrky , oblázky, recykláty, zem. substrát, černozem, mulčovací kůru a štěpku. Strojní nakládka i na malé přívěsné vozíky zajištěna. Samozřejmostí je i možnost objednání dopravy těchto materiálů.

Doufáme, že se nám daří Vám jakožto spotřebitelům našich služeb nebo výrobků vylepšit pozici na trhu. A budete se i na dále obracet s Vašimi požadavky právě na nás.